طراحی نمای داخلی ساختمان

بازسازی نمای ساختمان
نوامبر 10, 2018
گچ کاری ساختمان
مارس 4, 2019

طراحی نمای داخلی ساختمان

ابزار پیش ساخته

طراحی نمای داخلی ساختمان :

انسان همواره به دنبال زیبایی و تنوع محیط پیرامون خود است . همه ما به دنبال زیباسازی محیط اطراف خود برای لذت بردن بیشتر از زندگی و احساس رضایتمندی هستیم .

احساس رضایت از محل سکونت و زندگی ما اصلی ترین و مهم ترین خواسته هر فرد می تواند باشد .

اخیرا نمای رومی در بین سلیقه مردم از جایگاه خاصی برخوردار است و حتی این نمای رومی به داخل ساختمان ها هم رسوخ و ورود پیداکرده است بطوریکه از ستونهای داخل منزل و تزئینات اطراف پنجره ها و درب ها می توان از نمای رومی استفاده نمود .

محیط منزل می بایست شرایط ایجاد آرامش و رفاه و شادی را برای هر فردی فراهم آورد . زیرا هر فرد بیشترین زمان سپری شدن وقت خود را در منزل می گذراند ، پس با توجه به دغدغه های بیرون منزل و ناهنجاریهای شهری و تنش های عصبی در بیرون از منزل ناخودآگاه انسان را به جستجوی محلی امن و آرام بخش می کشاند .

حال شما می توانید این آرامش را به راحتی در منزل خود و جهت آسایش خود و خانواده فراهم آورید . دکوراسیون زیبا در داخل منزل اعم از کابینت و کمد ، سقف کاذب ، دیوار کاذب ، کفپوش ، کمد دیواری و… در داخل منزل تنها بخشی از محیط پیرامون منزل شما است که میتوانید با تغییراتی در آن از حداقل نیازهای روحی و روانی در جهت بالا بردن شادی و نشاط و آرامش از آنها بهره بگیرید .

با استفاده از ابزار پلی یورتان و جی آر سی ، ابزار پیش ساخته گچی در پوشش های داخل ساختمانهای اداری ، مسکونی ، فروشگاهی ، تجاری و …می توانید از لذت بصری و زیبایی خیره کننده آن بهره مند شوید . موارد استفاده از کفپوش لمینیت نیز در ساختمانهای مسکونی ، تجاری و اداری می باشد که با انتخاب رنگ بندی و طراحی زیبایی چشمگیری به فضا میدهد .

نیاز هر بازسازی و تغییر برای سکونت نقاشی آن محل است . نقاشی ساختمان از اهمیت خاصی برخوردار است ولی  اغلب در حال حاضر با توجه به تنوع کاغذهای دیواری به این مهم توجه زیادی نمی شود .

درحال حاضر اغلب منازل اتاق کودک را با یک نوع طرح و رنگ کاغذ دیواری تزئین می نمایند و اتاق خواب را با نوعی دیگر و سالن پذیرایی نیز به همین صورت تزئین می شود حتی در محیط کار نیز دفتر مدیریت با سالن انتظار تفاوت دارد .

پس شما به راحتی می توانید با تغییراتی در محیط سکونت و کار خود آن را متحول کنید و حتی با یک نورپردازی زیبا جلوه آن را دو چندان نمایید .

انجام نورپردازی های زیبا در نشان دادن جزئیات و طرح های ایجاد شده با ابزار پلی یورتان و جی آر سی بسیار تاثیر گذار است .

شما میتوانید جهت استفاده از طرح های نمای رومی ، جی آر سی و ابزار پلی یورتان با مجموعه فرسان کو تماس بگیرید و ضمن اخذ مشاوره نسبت به بررسی ابهامات و سوال های خود در خصوص اجرای تولیدات ما کاملا آگاه و مطلع گردید .