طراحی نمای داخلی ساختمان

ابزار پلی یورتان
ابزار پلی یورتان گروه تولیدی فرسان کو
ژانویه 14, 2019
سقف کاذب چیست؟
فوریه 16, 2019

طراحی نمای داخلی ساختمان

ابزار پیش ساخته

طراحی نمای داخلی ساختمان :

انسان همواره به دنبال زیبایی و تنوع محیط پیرامون خود است . همه ما به دنبال زیباسازی محیط اطراف خود برای لذت بردن بیشتر از زندگی و احساس رضایتمندی هستیم .

احساس رضایت از محل سکونت و زندگی ما اصلی ترین و مهم ترین خواسته هر فرد می تواند باشد .

اخیرا نمای رومی در بین سلیقه مردم از جایگاه خاصی برخوردار است و حتی این نمای رومی به داخل ساختمان ها هم رسوخ و ورود پیداکرده است بطوریکه از ستونهای داخل منزل و تزئینات اطراف پنجره ها و درب ها می توان از نمای رومی استفاده نمود .

محیط منزل می بایست شرایط ایجاد آرامش و رفاه و شادی را برای هر فردی فراهم آورد . زیرا هر فرد بیشترین زمان سپری شدن وقت خود را در منزل می گذراند ، پس با توجه به دغدغه های بیرون منزل و ناهنجاریهای شهری و تنش های عصبی در بیرون از منزل ناخودآگاه انسان را به جستجوی محلی امن و آرام بخش می کشاند .

حال شما می توانید این آرامش را به راحتی در منزل خود و جهت آسایش خود و خانواده فراهم آورید . دکوراسیون زیبا در داخل منزل اعم از کابینت و کمد ، سقف کاذب ، دیوار کاذب ، کفپوش ، کمد دیواری و… در داخل منزل تنها بخشی از محیط پیرامون منزل شما است که میتوانید با تغییراتی در آن از حداقل نیازهای روحی و روانی در جهت بالا بردن شادی و نشاط و آرامش از آنها بهره بگیرید .

با استفاده از ابزار پلی یورتان و جی آر سی ، ابزار پیش ساخته گچی در پوشش های داخل ساختمانهای اداری ، مسکونی ، فروشگاهی ، تجاری و …می توانید از لذت بصری و زیبایی خیره کننده آن بهره مند شوید . موارد استفاده از کفپوش لمینیت نیز در ساختمانهای مسکونی ، تجاری و اداری می باشد که با انتخاب رنگ بندی و طراحی زیبایی چشمگیری به فضا میدهد .

نیاز هر بازسازی و تغییر برای سکونت نقاشی آن محل است . نقاشی ساختمان از اهمیت خاصی برخوردار است ولی  اغلب در حال حاضر با توجه به تنوع کاغذهای دیواری به این مهم توجه زیادی نمی شود .

درحال حاضر اغلب منازل اتاق کودک را با یک نوع طرح و رنگ کاغذ دیواری تزئین می نمایند و اتاق خواب را با نوعی دیگر و سالن پذیرایی نیز به همین صورت تزئین می شود حتی در محیط کار نیز دفتر مدیریت با سالن انتظار تفاوت دارد .

پس شما به راحتی می توانید با تغییراتی در محیط سکونت و کار خود آن را متحول کنید و حتی با یک نورپردازی زیبا جلوه آن را دو چندان نمایید .

انجام نورپردازی های زیبا در نشان دادن جزئیات و طرح های ایجاد شده با ابزار پلی یورتان و جی آر سی بسیار تاثیر گذار است .

شما میتوانید جهت استفاده از طرح های نمای رومی ، جی آر سی و ابزار پلی یورتان با مجموعه فرسان کو تماس بگیرید و ضمن اخذ مشاوره نسبت به بررسی ابهامات و سوال های خود در خصوص اجرای تولیدات ما کاملا آگاه و مطلع گردید .