ضوابط طراحی نمای ساختمان در تهران
نوامبر 3, 2018
ابزار پیش ساخته
طراحی نمای داخلی ساختمان
فوریه 5, 2019

بازسازی نمای ساختمان

بازسازی نمای ساختمان

بازسازی ساختمان :

همواره چند دلیل می تواند علت بازسازی ساختمان های قدیمی و یا نمای ساختمان ها باشد . گاهی مشاهده می کنیم که حتی از مدت زمان ساخت یک ساختمان زیاد نگذشته باشد اما صاحب آن علاقه مند است نمای آن را تغییر دهد و با توجه به مدرن شدن نمای ساختمانها نمای رومی را در اولویت انتخاب خود قرار می دهند .

همواره می بایست توجه نمود که در زمینه بازسازی نمای ساختمان پس از گذشت چند سال از عمر احداث ساختمان باید به نکات بسیار مهم در امر بازسازی توجه نمود تا از هر حادثه ای که می تواند باعث تخریب قسمتی از ساختمان شود جلوگیری کرد . لذا می بایست هنگام بازسازی نمای ساختمان امنیت ساختمان و ساکنین آن در اولویت کار باشد .

درصورتیکه طراحی نما قوی باشد و متناسب آن از مصالح با کیفیت استفاده گردد و مهندسین ناظر هنگام تغییر نما نهایت دقت را داشته باشند شما می توانید با خیالی آسوده نمای قبلی ساختمان خود را تغییر داده و نمای جدید و مدرن از جمله نمای رومی یا نمای کلاسیک را جایگزین نمائید . حتی می توانید با استفاده از گچ بری های زیبا و در عین حال ساده با نورپردازی بسیار چشم نواز نمای رومی ساخته شده را به رخ ساکنین منطقه کشاند و باعث افزایش توجه تردد کنندگان و مردم منطقه نسبت به نمای ساختمان شما شد .

برای بازسازی ساختمان بحث هزینه هم مطرح است گاها ممکن است صاحب ساختمان بخواهد مدت زیادی در این ساختمان زندگی کند لذا همواره می تواند در انتخاب کیفیت و درجه یک یا درجه دو بودن مصالح توجه ویژه ای داشته باشد اما هیچگاه کیفیت و زیبایی را فدای هزینه نکنید و با انتخاب مصالح مرغوب همواره به فکر آسایش و رحتی زندگی فرزندان خود در ساختمان باشید و یا پس از رفتنتان به فکر زندگی افراد جایگزین شما نیز باشید . زندگی کردن با آرامش را همیشه فدای پول و منفعت مالی نکنید . یکی از مصالحی که امروزه بسیار محبوب و مورد توجه چه در زمینه اجرا چه در بازسازی نمای ساختمان ها قرار گرفته است استفاده از قطعات پیش ساخته نظیر بتن اکسپوز برای طرح های مینیمال و مدرن می باشد . از دیگر ابزار پیش ساخته مورد استفاده می توان به جی اف ار سی اشاره کرد .

شما با بازسازی ساختمان توسط معماران با تجربه می توانید به راحتی یک آپارتمان کوچک را بسیار بزرگ تر و جادارتر داشته باشید و یا بازسازی یک ساختمان 40 ساله را با دکوراسیون امروزی و نمایی زیبا همانند یک ساختمان لوکس امروزی در بیاورید . و یا حتی نمای رومی را درساختمان های ویلایی به زیبایی بنا سازید . انسانها همواره با تغییرات در اطراف خود می توانند تنوع را به زندگی خود وارد نمایند .

مجموعه فرسان کو ارائه دهنده جدیدترین نمای کلاسیک ، نمای رومی و نمای مدرن آماده ارائه خدمات و عقد قرارداد جهت بازسازی نمای بیرونی ساختمان های شما در سراسر کشور و می باشد .