انواع ابزار پیش ساخته

بازسازی نمای ساختمان
نوامبر 10, 2018
جی آری سی
جی آر سی یا جی اف آر سی(GFRC)
ژانویه 12, 2019

انواع ابزار پیش ساخته

انواع ابزار پیش ساخته

انواع ابزار پیش ساخته

ابزار پیش ساخته :

انواع ابزار پیش ساخته :

  1. ابزار پیش ساخته گچی
  2. ابزار پیش ساخته پلی استایرن
  3. ابزار پیش ساخته پلی یورتان

ایجاد تنوع ، رفاه و آرامش و زیبایی جزو خلق و خو و ضمیرنهان انسان می باشد .

امروزه با توجه به لوکس شدن مدل زندگی مردم و تغییرات شدید نحوه زندگی انسانها شما در ساخت و سازها ترکیبات عجیب نماها و سازه ها را به چشم در تمام جامعه از محل زندگی خود و یا دوستان و اقوام تا محل کار و اداره و فروشگاه ها ، مغازه ها و هرجایی که تردد می نمائید ، مشاهده می کنید .

ابزار پیش ساخته یکی از جدید ترین سازه های ساخت و ساز است .

در گذشته برای احداث یک نمای داخلی و یا بیرونی ساختمان با صرف زیاد زمان و هزینه به سختی تغیراتی اعمال می شد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با ابزار پیش ساخته چه از نظر هزینه و چه از نظر زمان افراد به سرعت با احداث تغییراتی در نمای داخلی و بیرونی توسط انواع  ابزار پیش ساخته بهترین ها و زیباترین حالات ساختمانی را می توان بوجود آورد .

شما می توانید با ابزار پیش ساخته ضمن تسریع در زمان اجرا ، سبک سازی سازه ، طراحی مدرن و ایجاد اشکال سخت طراحی های زیبا را بوجود آورد . امروزه ابزار پیش ساخته نه تنها در نما بلکه در گچ بری ها نیز نقش به سزایی دارد . در گچبریها به دلیل اینکه ماده اصلی این حرفه گچ می باشد لذا با اعمال تغیر به سطوح گچ می توان اشکال متفاوت و زیبایی را بوجود آورد .

هرچه از گذشته فاصله می گیریم می بینیم در منازل مان بعد از گچ بری های سنتی ابزار پیش ساخته گچی نیز از خود رو نمایی کرده است .

این حرفه کم کم با ورود به کشور باعث تغییر فرهنگی در نماهای داخلی و بیرونی ساختمانها شد و در اغلب ساختمانهای با بیش از 20سال قدمت ساخت به وفور ابزار پیش ساخته گچی مشاهده می شود . گچ بری ها ی دکوراتیو با استفاده از رابیتس و یا کناف همواره در تزئینات داخلی ساختمانها مشاهده می شود . کم کم پلی استایرن که یک پلیمر مصنوعی معطر از مونومراستایرن می باشد با سه مدل معمولی ، مقاوم و انبساطی دیده می شود .

پلی استایرن معمولی جهت مصارف عمومی بکار گرفته می شود . مقاومت در برابر حرارت و ضربه پذیری از خواص آن است . نوع مقاوم پلی استایرن همانطور که از اسمش پیداست در ساخت بدنه و ظروف لوازم خانگی بکار برده می شود و نوع انبساطی آن که سفید رنگ است که به آنها یک عامل فوم کننده اضافه شده است که آن را یونولیت می شناسیم .

صفحات فوم فشرده پلی استایرن را با استحکام بالا ، قدرت عایق بندی ، جذب آب پایین ، قیمت مناسب و پایین ، عدم انتشار گاز سمی در هنگام آتش گرفتن سازه را می شناسند .

امروزه ابزار پیش ساخته پلی استایرن را جایگزین گچ کاری سنتی کرده اند و این محصولات نسبت به گچ دارای محاسنی از قبیل مقاومت در برابر رطوبت ، نصب سریع و آسان ، عدم نیاز به رنگ آمیزی پس از نصب ، قابلیت شستشو ، هزینه مناسب ، سبک بودن سازه ، قابلیت جابجایی پس از نصب ، تنوع بسیار در طرح و رنگ و ابعاد می باشد .

انواع ابزار پیش ساخته

انواع ابزار پیش ساخته

ابزار پیش ساخته پلی یورتان نوعی دیگر از انواع ابزار پیش ساخته است . این ابزار کاربردهای فراوانی در ساختمان ها و بنا ها چه در داخل و چه در خارج ساختمان ها دارد . این ابزار جایگزین قطعات گچبری داخلی و یا سیمانکاری های تزئینی در نمای ساختمان ها می باشد . این ابزار در انواع ابزار گلویی ، ابزار قاب ، قرنیزها ، قاب های اطراف در و پنجره ،گل ها ،گنبدهای زیبای سقفی و ستون ها و سرستون ها کاربرد فراوان دارد .

از ویژگیهای این ابزار پیش ساخته :

  • سبک سازی
  • رنگ پذیری بالا
  • تنوع پذیری در تغییر دکوراسیون
  • قابلیت نصب برروی کلیه سطوح گچ ، سیمان ، سنگ ، کاشی ، فلز ، چوب ، کابینت ، مبلمان و …
  • برش و نصب سریع و آسان
  • ماندگاری طولانی و دوام بالا و مقاومت در برابر رطوبت و محیط های اسیدی و قلیایی و سازگار با محیط زیست

شما میتوانید با خیالی آسوده و مطمئن از ضمانت پس از فروش و نصب انواع ابزار پیش ساخته مجموعه فرسان کو بهره مند شوید . کیفیت بالای ابزار پیش ساخته فرسان کو را میتوانید در پروژه های انجام شده توسط شرکت از گذشته تا به حال را مشاهده نمایید .

جهت دیدن نمونه کارهای ما : ابزار پیش ساخته