سقف کاذب چیست؟
ژوئن 27, 2021
رابیتس
رابیتس و موارد استفاده ی آن
جولای 28, 2021

انواع ابزار پیش ساخته

انواع ابزار پیش ساخته

انواع ابزار پیش ساخته

ابزار پیش ساخته :

انواع ابزار پیش ساخته که توسط مجموعه فرسان کو تولید و به بازار عرضه می شود:

  1. ابزار پیش ساخته پلی استایرن
  2. ابزار پیش ساخته پلی یورتان
  3. ابزار پیش ساخته گچی
  4. پنل جی ار سی
  5. سقف کاذب
  6. تایل بتن اکسپوز

ایجاد تنوع ، رفاه و آرامش و زیبایی جزو خلق و خو و ضمیرنهان انسان می باشد . امروزه با توجه به لوکس شدن مدل زندگی مردم و تغییرات شدید نحوه زندگی انسانها شما در ساخت و سازها ترکیبات عجیب نماها و سازه ها را به چشم در تمام جامعه از محل زندگی خود و یا دوستان و اقوام تا محل کار و اداره و فروشگاه ها ، مغازه ها و هرجایی که تردد می نمائید ، مشاهده می کنید .

در گذشته برای احداث یک نمای داخلی و یا بیرونی ساختمان با صرف زیاد زمان و هزینه به سختی تغییراتی اعمال می شد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با ابزار پیش ساخته چه از نظر هزینه و چه از نظر زمان افراد به سرعت با احداث تغییراتی در نمای داخلی و بیرونی توسط انواع  ابزار پیش ساخته بهترین ها و زیباترین حالات ساختمانی را می توان بوجود آورد .

شما می توانید با ابزار پیش ساخته ضمن تسریع در زمان اجرا ، سبک سازی سازه ، طراحی مدرن و ایجاد اشکال سخت طراحی های زیبا را بوجود آورید . امروزه استفاده از ابزار پیش ساخته نه تنها در نمای ساختمان ها بلکه در گچ بری های نمای داخلی بناها نیز نقش به سزایی دارند . در گچبری ها به دلیل اینکه ماده اصلی این حرفه گچ می باشد لذا با اعمال تغییر به سطوح گچ می توان اشکال متفاوت و زیبایی را خلق کرد که بیشتر در سبک های کلاسیک و نما رومی کاربرد دارند .

هرچه از گذشته فاصله می گیریم می بینیم در منازل مان بعد از گچ بری های سنتی ابزار پیش ساخته گچی نیز از خود رو نمایی کرده است . ابزار پیش ساخته یکی از جدید ترین سازه های ساخت و ساز است .

این حرفه کم کم با ورود به کشور باعث تغییر فرهنگی در نماهای داخلی و بیرونی ساختمانها شد و در اغلب ساختمانهای با بیش از 20سال قدمت ساخت به وفور ابزار پیش ساخته گچی مشاهده می شود . گچ بری ها ی دکوراتیو با استفاده از رابیتس و یا کناف همواره در تزئینات داخلی ساختمانها مشاهده می شود . کم کم پلی استایرن که یک پلیمر مصنوعی معطر از مونومراستایرن می باشد با سه مدل معمولی ، مقاوم و انبساطی دیده می شود .

انواع ابزار پیش ساخته

انواع ابزار پیش ساخته

پلی استایرن معمولی جهت مصارف عمومی بکار گرفته می شود . مقاومت در برابر حرارت و ضربه پذیری از خواص آن است . نوع مقاوم پلی استایرن همانطور که از اسمش پیداست در ساخت بدنه و ظروف لوازم خانگی بکار برده می شود و نوع انبساطی آن که سفید رنگ است که به آنها یک عامل فوم کننده اضافه شده است که آن را یونولیت می شناسیم .

صفحات فوم فشرده پلی استایرن را با استحکام بالا ، قدرت عایق بندی ، جذب آب پایین ، قیمت مناسب و پایین ، عدم انتشار گاز سمی در هنگام آتش گرفتن سازه را می شناسند .

امروزه ابزار پیش ساخته پلی استایرن را جایگزین گچ کاری سنتی کرده اند و این محصولات نسبت به گچ دارای محاسنی از قبیل مقاومت در برابر رطوبت ، نصب سریع و آسان ، عدم نیاز به رنگ آمیزی پس از نصب ، قابلیت شستشو ، هزینه مناسب ، سبک بودن سازه ، قابلیت جابجایی پس از نصب ، تنوع بسیار در طرح و رنگ و ابعاد می باشد .

ابزار پیش ساخته پلی یورتان نوعی دیگر از انواع ابزار پیش ساخته است . این ابزار کاربردهای فراوانی در ساختمان ها و بنا ها چه در داخل و چه در خارج ساختمان ها دارد . این ابزار جایگزین قطعات گچبری داخلی و یا سیمانکاری های تزئینی در نمای ساختمان ها می باشد . این ابزار در انواع ابزار گلویی ، ابزار قاب ، قرنیزها ، قاب های اطراف در و پنجره ،گل ها ،گنبدهای زیبای سقفی و ستون ها و سرستون ها کاربرد فراوان دارد .

شما میتوانید با خیالی آسوده و مطمئن از ضمانت پس از فروش و نصب انواع ابزار پیش ساخته مجموعه فرسان کو بهره مند شوید . کیفیت بالای ابزار پیش ساخته فرسان کو را میتوانید در پروژه های انجام شده توسط شرکت از گذشته تا به حال را مشاهده نمایید .