ابزار پلی یورتان گروه تولیدی فرسان کو

جی آری سی
جی آر سی یا جی اف آر سی(GFRC)
ژانویه 12, 2019
ابزار پیش ساخته
طراحی نمای داخلی ساختمان
فوریه 5, 2019

ابزار پلی یورتان گروه تولیدی فرسان کو

ابزار پلی یورتان

ابزار پلی یورتان

ابزار پلی یورتان

ابزارپلی یورتان یکی از محصولات تولیدی مجموعه فرسان کو می باشد که امروزه جایگزین بسیار مناسبی برای گچبری های سنتی شده است .

همواره شعار مجموعه فرسان کو استفاده از ابزارپلی یورتان با کیفیت و با هزینه مناسب و به صرفه برای معماران و مهندسین باتجربه می باشد .

فعالیت مجموعه فرسان کو تنها معرفی کالا و فروش محصولات نیست . این مجموعه گام به گام با شما مشتریان عزیز از ابتدای تولید تا انتهای فعالیت و نصب و بهره برداری و حتی خدمات پس از فروش در هنگام بهره برداری از محصولات خود می باشد . ابزار پلی یورتان یا همان پلی اورتان در سال 1937برای اولین بار در کشور آلمان کشف شد .

ابزار پلی یورتان دارای اشکال مختلف می باشد . فوم ، فیلم ، الاستومرها ، پودرها و مایعات و امولسیون ها نمونه هایی از این محصول است که کاربرد آن در پوشش های داخل ساختمان ها می باشد .

با انواع متنوع ابزار پی ساخته پلی یورتان که شامل ابزارهای گلویی ساده و طرحدار ، کنج ، نور مخفی ، دور چهارچوب در و پنجره ، پانل های قاب ، پانل ها پروفیل های دیواری کلاسیک و برجسته ، قرنیز ، دیوارکوب و طاقچه ، ابزار سقفی پلی یورتان ، تزئینات و چراغدان های دیواری و برکت ، ستون و سرستون ، کتیبه و نرده ها ، نمای خارجی و … می توان طرح ها و نقش های بسیار زیبا و چشم نوازی را در قسمت های داخلی و خارجی ساختمان ایجاد کرد .

انواع قاب های لوستر مانند : قاب لوستر زینتی ، قاب لوستر پلی یورتان ، قاب لوستر دایره ای طرح برجسته ، قاب لوستر ستاره ای ، قاب لوستر مربعی ، قاب لوستر حاشیه دار ، قاب لوستر طرحدار دایره ای و گنبدی …

انواع ابزار کربل مانند : ابزار کربل گوشه ای و گوشه ای طرح دار ، ابزار کربل ستونی ، ابزار کربل پلی یورتان ، ابزار کربل فرشته ، ابزار کربل نمای دور و …

انواع ابزار شمایل شامل : ابزار شمایل پلی یورتان برجسته ، ابزار شمایل پلی یورتان زینتی ، ابزار شمایل طرحدار گل آویز ، ابزار شمایل طرحدار سقف ، شمایل گلدار هلال و …

انواع ابزار گلویی شامل : ابزار گلویی پلی یورتان نقش دار ، ابزار گلویی چندلایه مشبکی ، ابزار گلویی زینتی گلدار ، ابزار گلویی طرح برجسته ، ابزار گلویی دولایه کم عرض و چند لایه ، ابزار گلویی راه راه ساده ، ابزار گلویی مدور ، ابزار گلویی نما برجسته ، ابزار گلویی پلی یورتان پاپیونی و …

به طور اجمالی ابزارهای داخلی شامل :

1) گلویی های ساده

2) نور مخفی ها

3) استفاده در پیشانی سقفهای کاذب و کناف

4) دور لوسترهای کوچک و بزرگ

5) گنبدهای ساده و طرح دار


می باشد .

پس از صنعتی شدن ساختمان سازی در دنیا تعدادی از تولید کنندگان به جای ساخت قطعات دکوراتیو پیش ساخته گچی به سمت ساخت گچبری های پیش ساخته با جنس پلی یورتان رفتند که بعلت خواص این پلیمر استقبال چشمگیری از آن بعمل آمد .

فرم پذیر بودن ، درجه انقباض و انبساط و کند سوز بودن که به آن ویژگی خود خاموش شوندگی می گویند و مقاومت این ابزار در برابر رطوبت ، سرما و گرما ، فشار و پوسیدگی از خصوصیت های خاص ابزارپلی یورتان است .

یکی از خصوصیاتی که باعث پرطرفدار شدن ابزار پلی یورتان شده است ، خاصیت رنگ پذیر بودن آن می باشد که متناسب با سلیقه مشتری انواع متنوعی از رنگ ها ، پتینه ها و ورق های طلا طیف وسیعی از انتخاب های این ابزار می باشد .

وزن کم و سبک بودن و سرعت بالای اجرای آن و همچنین اقتصادی بودن آن سبب شده که استقبال بالایی در صنعت ساختمان سازی و معماری از ابزار پلی یورتان صورت پذیرد . معماران داخلی ساختمان در سازه های لوکس از ابزار پیش ساخته پلی یورتان استفاده و بهره زیادی می برند .

از این ابزار در صنایع دیگر نیز بهره برداری می شود . بعنوان مثال در دیوار پوش های لوکس و برجسته ، پوشش های برجسته و تزیینات دکوراتیو از جمله موارد مورد بهره برداری این محصول است .

مجموعه فرسان کو تولید کننده و عاملیت فروش انواع محصولات پی ساخته پلی یورتان با سال ها تجربه آماده پذیرش پروژه های شما در طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان و همچنین بازسازی با استفاده از محصولات خاص جی آر سی و ابزار پلی یورتان بنا به سلیقه شما در سراسر کشور می باشد .

محصولات پلی یورتان در سراسر دنیا از اروپا تا آمریکا جزء پرکاربردترین محصولات معماری است . از اهمیت بالای این محصول می توان استفاده از این محصول را در هتل های 5 ستاره لوکس دنیا نام برد که نشان میدهد زیبایی ، ظرافت ، مقاومت و به صرفه بودن ابزارپلی یورتان در هر بنا و سازه ای اعم از ساختمان های تجاری ، ساختمان های مسکونی ، ساختمان های اداری ، هتل ها ، رستوران ها و … نمایانگر جایگاه خاص این محصول در صنعت ساختمان است.